Bug report

V hlavnom menu vpravo pribudlo nové tlačidlo „Bug report“ pomocou ktorého môžete ľahko a rýchlo nahlásiť akýkoľvek bug na ktorý na našich serveroch natrafíte.

Nie je to zložité?

Vôbec nie! Stačí vyplniť krátky formulár, kde uvediete Váš nick, server kde sa bug vyskytol, dátum kedy ste naň narazili a jeho krátky popis. Hotofka 🙂

Čo môžem nahlasovať?

Nahlasovať môžete všetko o čom si myslíte, že nieje v poriadku. Od miest z ktorých sa na MineZ nedá dostať, cez gramatické chyby v popiskách v Lobby až po nefunkčné prihlásenie sa na Live server. Jednoducho každú chybu na ktorú na našich serveroch natrafíte. A vôbec sa netreba hanbiť nahlasovať aj hlúposti a malichernosti. Výrazne tým pomôžete zlepšiť zážitok z hry nielen sebe, ale aj ostatným hráčom. 🙂

Autor: PDKnight

Som prevažne webový programátor so záľubou pomáhať skvelým serverom ako je tento. Vo webovom prostredí programujem v jazykoch ako HTML, CSS, JS, CoffeeScript, PHP, SQL, Jade, Sass, Scss, Less alebo Blade. Píšem pluginy, ktoré vešiam na dev.bukkit.org ( https://dev.bukkit.org/profiles/PDKnight/ ). Motto: Ak sa chceš dostať k najjednoduchšej ceste k cieľu, daj mu ju urobiť lenivcovi.

3 komentáre k “Bug report”

  1. Ahoj, potreboval by som skvor radu ako ze je to bug, no to pusúďte vy.
    Mám problem s MineZ, ked tam pridem cez ten port mam aj texture pack aktivny priamo z vasej stranky, prihlasim sa ale nemozem sa pohnut. Tak ma to seka ako keby som este nebol lognuty a chcel sa hybat. Ak by si vedel kde je chyba budem rad za odpoved.
    Za skorú odpoved vopred dakujem.

Pridaj komentár