Kamery v minecrafte?

Áno, čítate správne! Známy YouTuber, SethBling, vytvoril v najnovšej verzii Minecraftu 1.8 systém, vďaka ktorému si budete môcť zabezpečiť váš hodnotný majetok. Ako sám povedal, je to zatiaľ len koncept, ale klobúk dolu pred jeho skúsenosťami v minecrafte.

Video

Princíp

Oko, ktoré „sleduje“, je hlava hráča. Po jej vyhodení (alebo „dropnutí“) sa vypočítajú súradnice a na nich sa cez príkaz /summon vyspawnuje neviditeľná entita „armor stand“ (áno, je to presne ten držiak na brnenie :D) s danou hráčovou hlavou navrchu. Akonáhle vypijete daný elixír, command blocky to zistia a teleportnú vás na polohu držiaka na brnenie. Po niekoľkých sekundách vás commandblocky opäť teleportnú na miesto, kde ste ten elixír vypili, čiže na miesto, kde po vypití command blocky vyspawnovali zombíka.

PDKnight

Autor: PDKnight

Som prevažne webový programátor so záľubou pomáhať skvelým serverom ako je tento. Vo webovom prostredí programujem v jazykoch ako HTML, CSS, JS, CoffeeScript, PHP, SQL, Jade, Sass, Scss, Less alebo Blade. Píšem pluginy, ktoré vešiam na dev.bukkit.org ( https://dev.bukkit.org/profiles/PDKnight/ ). Motto: Ak sa chceš dostať k najjednoduchšej ceste k cieľu, daj mu ju urobiť lenivcovi.

Pridaj komentár