Užívateľský panel

Áno, je to jedno z ďalších vylepšení našej webovej stránky! Hovoríte si…užívateľský panel? Totižto, táto novinka je prístupná len registrovaným užívateľom (ale, nesmúťte, keď ste sa registrovali na serveri, použite tento nick a heslo na prihlásenie vo formulári, ktorý sa objaví po kliknutí na mrak vpravo hore). Odteraz môžete sledovať, či niekto napísal status, ba, môžete si medzi sebou posielať správy!

Hlavná stránka užívateľského panelu, „oznamy“
A, dokonca bol pridaný takzvaný „hlásič oznamov“, nachádzajúci sa vpravo hore. Po kliknutí naň sa takisto dostanete na zoznam najnovších oznámení, ktoré si môžete filtrovať:

Keď sa stalo niečo nové, vyskočí vám počet nepozretých oznámení, ktoré si po kliknutí „pozriete“
 

Správy

Že ako napísať správu? Jednoducho kliknete v menu na „Správy“, napíšete nick hráča, ktorému chcete poslať súkromnú správu, text správy, kliknete na tlačidlo „Odoslať súkromnú správu“ a hotovo! Nič viac. Jedine, ešte som nenaprogramoval, že by ste videli správy, ktoré ste poslali, ale dúfam, že to až taký veľký problém nebude 🙂

Nastavenia

Tak, v tejto časti si môžete upraviť úplne základné veci, a to: avatar, (POZOR, novinka!) pozadie, priehľadnosť okna, v ktorom si pozeráte oznámenia, správy atď.:

Jednoduché nastavenie avataru, pozadia a priehľadnosti okna
K nastaveniam ešte to, že pokiaľ ste si nevypli cookies v prehliadači, budete mať neustále uloženú priehľadnosť pozadia (kvôli úspore dát v databázi bolo tak rozhodnuté) v prehliadači, t.j. prihlásite sa, nastavenia máte uložené, opäť sa načítajú z pamäte prehliadača.

Záver

Mám v poslednom čase veľa školy a podobne, takže sa ospravedlňujem, že moc zanedbávam stránku, ale dúfam, že raz za čas uspokojím niečím novým 🙂

PDKnight

Autor: PDKnight

Som prevažne webový programátor so záľubou pomáhať skvelým serverom ako je tento. Vo webovom prostredí programujem v jazykoch ako HTML, CSS, JS, CoffeeScript, PHP, SQL, Jade, Sass, Scss, Less alebo Blade. Píšem pluginy, ktoré vešiam na dev.bukkit.org ( https://dev.bukkit.org/profiles/PDKnight/ ). Motto: Ak sa chceš dostať k najjednoduchšej ceste k cieľu, daj mu ju urobiť lenivcovi.

Pridaj komentár